Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítás, felvilágosita...

Hajhosszabbítás, felvilágositanátok egy kicsit? Thai hajat fogok vásárolni, és sztem fel varratom. Hogyan ápoljam? 70cm-eres, tudtok linkeket beirni, otthon készithető hajakról?

Figyelt kérdés
hajhosszabbítás,felvilágositanátok egy kicsit??thai hajat fogok vásárolni,és sztem fel varratom.Hogyan ápoljam?70cm-eres,tudtok linkeket beirni,otthon készithető hajakról?
2010. máj. 9. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerre is felfogtuk, minek írtad kétszer le? Amúgy ocsmány, szép leszel vele nem mondom. Őszintén!!! Minek ez Neked? Tán nincs saját hajad?
2010. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kedves kérdező! Ha hajat szeretnél hosszabbíttatni akkor mindenképp EURÓPAI hajat vegyél igaz hogy sokkal drágább mint az indiai, de sokkal szebb sokkal könnyebben ápolható. Én szívem szerint a varratást se javasolom inkább hőillesztés vagy gyűrűzés. Sokkal szebb.


"Fodrász tanuló"

2010. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de mi a retek francért kell hosszabbítani a hajat??? növeszd meg aztán kész... szánalmas ez a mai világ
2010. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
FIZETNI FOGSZ MINT A KATONA TISZT
2010. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akinek póthaja van, nem feltétlenül azért van, mert nem tudja megvárni, míg megnő a haja, hanem azért, mert nem nől egy centit se...:)

szerintem is jobb lenne európai hajat venned, vagy nézz egy kicsit szét mindenféle oldalon, fórumokon kérdezgess olyanokat, akiknek van póthajuk, és ott sok hasznos infohoz juthatsz:)

az ápolás ha jóminőségű a haj, akkor ugyanaz, mint a sajátodnál, de van ahol lehet venni hozzá speciális ápolószereket:)

mindenképpen megbízható emberrel rakasd fel, mert sok olyan van, aki nem igazán ért hozzá:)

szóval informálódj egy kicsit módszerekről, fodrászokról:)

2010. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem indiai hajam volt, az elején amikor megvettem szép volt, de gyorsan elmúlt a puhasága és tiszta kóc volt az egész. Nem a legjobb sztem is ha megengedheted akkor európait válassz. Általában keratinos és szilikonos összetevőjű hajápoló szereket ajánlanak a póthaj ápolására.Az enyémet én estére több hejen összegumiztam és akkor reggelre talán nem volt annyira kócos.

Jah és az okoskodóknak kb 2 éve növesztem a hajam de nem nől csak törik, próbáltam már biovanne stb kapszulákat semmit nem ér.

2010. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak,akik normálisan válaszoltak.Pontosan,azért kell a hajhosszabbitás,mert kb már 3 éve ugyanakkora a hajam,amellett persze néha vágattam,de attól sem erősödött meg.És nem értem téged(titeket)miért zavar,ha a hajamat meg akarom hosszabbitani?Nem ez volt a kérdésemben!

Én azt is hallottam,hogy elég jó az ázsiai haj is,és sikerült picit olcsóbban hozzájutnom,de nagyon szép.ez az: [link]

2010. máj. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!