Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a kókuszolaj?

Mennyibe kerül a kókuszolaj?

Figyelt kérdés

A hidegen sajtolt szűz kókuszolajra gondoltam.

Amiket olvastam róla, hát egyszerűen egy csodaszer. Ezért vagyok kíváncsi az árára.

Előre is köszönöm!


2010. máj. 9. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezeket találtam. Amúgy a hajadra vagy bőrödre szeretnéd? Csak kíváncsiságból. A hajamra majd én ki szeretném próbálni.

2010. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igen, bőr-és hajápolásra szánnám.

Valahogy most a természetesség híve lettem, nem akarom tovább roncsolni vegyi anyagokkal a bőröm.

Mindig van valami bőrproblémám.

De ezen kívül sok dologra szeretném használni még a kókuszolajat, állítólag a legjobb hajápoló, testápoló és naptej.

Még lehet, hogy inni is fogom, persze csak keveset.

:)

2010. máj. 10. 17:52
 3/4 anonim válasza:
Elárulnátok, hogy milyen eredménnyel zárult a kókuszolaj-próba? Nekem száraz és hullik a hajam és vm. olyan "csodaszert" keresek, ami megoldja ezeket a bajokat és így találtam a kókuszolajra.
2011. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én lassan 1-2hónapja használom, fürdéskor én sajnos nem használhatok tusfürdőt így kókuszolajban (1-2kanállal rakok a kádba) fürdök mindennap az ekcémám miatt, régen mindig gondom volt a száraz bőrrel, de ma már ilyennel nincs gondom, jobb mint egy testápoló, hajam is gyönyörű tőle
2011. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!