Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany eves korotokban kezdett...

Hany eves korotokban kezdett oszulni a hakatok? Meg lehet valamivel elozni, kesleltetni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 08:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*haj
2017. febr. 20. 08:38
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet megelőzni, sem késleltetni.

Én még nem őszülök, de a barátnőm 21 évesen kezdte.

2017. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30 korul. Vagy fested vagy megszokod.
2017. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

30 után jött pár szál. De azzal még nem kellett foglalkozni, mert tényleg csak néhány szál volt.

35 után több lett, de még nem vészes.

Egyébként ez teljesen egyéni. Vagy olyan ismerősöm, aki már huszonéves korától festeti a haját, mert szinte teljesen ősz. És van olyan 60-on felüli ismerősöm, akinek néhány szál van csak, látható, de a hajának a nagyobb része még eredeti színű.

Majd biztosan írnak "csoda" szereket. De nincs semmi, amivel tenni lehet ellene.

Ha zavar, akkor festesd be a hajadat a saját színére.

2017. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sokat nem tehetsz ellene, többnyire genetikai oka van. Esetleg pajzsmirigy problémák is okozhatnak korai őszülést, ezt könnyebb kiküszöbölni.

Én 16 évesen találtam meg az első fehér szálakat. :(

18 éves korom óta festem a hajam. Most már (35 évesen) kb a fele ősz, de sajnos nem egyenletesen.

2017. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom.En 42 eves vagyok,bar sokkal fiatalabbnak latszom.Kb 1 eve vettem eszre hogy neha megjelenik 1-1 osz hajszal.Nagyon meg kell nezni hogy eszrevegyek.
2017. febr. 20. 10:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Anyósom 60 lesz idén, még nem őszül egyáltalán. Van aki meg már 20 éves kora körül kezdi.
2017. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: akkor egész jól megúsztad :)
2017. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem, most 29 vagyok. Sötétbarna a hajam, így elég feltűnő, de nem problémázom miatta, mert tetszik. Amiatt a pár szál miatt ne pánikolj negyven felett, egyyrészt csak te veszed észre őket, másrészt normális. Késleltni, lassítani nem lehet a folyamatot, csak eltakarni, de ha eddig nem festetted a hajadat, akkor ilyen kevésért ne tedd tönkre most.
2017. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27 vagyok, mostanában vettem észre pár ősz szálat a hajtöveimnél. Bár már 10 éve festem a hajam (nem emiatt persze), szóval nem különösebben zavar. :)
2017. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!