Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve annak a krémnek ami...

Mi a neve annak a krémnek ami eltünteti a szeplőket? És hogy hol lehet kapni olyat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az Ephelis zselére gondolsz. 700ft ha jól tudom. szerintem gyógyszertárban keresd :)
2010. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy Oliva bőrfehérítő szeplőkrém, hatása semmi csak marha büdös leszel tőle. Drogériákban, esetleg 100ft-os boltokban akad néha.

Ephelis zselé gyógyszertárban szokott lenni, vagy esetleg gyógynövényboltokban is kérdezd meg mert ott is szoktak szeplőkrémek lenni.

Vichynek is van ilyen krémje ami marha drága és semmire nem jó.

Én már elég sokat kipróbáltam, de egyik sem tünteti el őket, mivel amint kilépsz a napra újra elkezdenek a szeplők erősödni.

2010. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:))
2010. szept. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!