Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen sampont használ?...

Ki milyen sampont használ? Tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gliss kur-t és a Loreal-t félévente felváltva használom.
2008. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Pantene Pro-V jött be eddig a legjobban, meg a balzsamja. Illetve a DM-ben lehetett régebben kapni Profiwell termékeket, persze kivonták a forgalomból, miért is ne - pedig nagyon jó volt. Én most a Revalid termékcsaládra lennék kíváncsi, vajon tényleg annyira jó, amennyire drága ?
2008. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Fructis vált be eddig a legjobban, a balzsamjával együtt. Dove-ot is szoktam még használni,az is nagyon jó.

Az a baj,hogy egy idő után mindegyikhez hozzá szokik hajam és nem lesz tőle olyan szép ,mint kezdetben.

2008. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

gyogyszertári kenes sampon.

utana nem kell lemosni gyumolcsos balzsam.


sajnos szaraz, korpas a hajam

a kenes sampon eltunteti a korpat

a balzsam mérsékli a szarazsagot :D

2008. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én Niveát használok, a barna hajra valót .. sztem nagyon jó .. eddig akármilyet használtam mindig száraz volt a hajam .. :S de ez jót tett neki :D
2008. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
L'oreal méhpempő sampon és balzsam!!Szőke festett a hajam,kipróbáltam rá elég sokmindent,viszont ez nem kifejezetten festett hajra való,nekem mégis ez jött be a leginkább.Az én hajamat puhává tette és erősebbé ,akkor mire képes a normális ,festetlen hajjal?:)
2008. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Gyógyszertárban kapható sampont, illetve Avonos sampont használok, felváltva! Nekem mind a kettő jó, bár a gyógyszertári kicsit jobb! (Neutrogena, mivel sajnos korpás a hajam..:|)
2008. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna elég gyorsan hozzászokik a hajam a samponhoz, így nem nagyon szoktam két flakonnal venni egyszerre ugyanabból a fajtából. Eddig az Avon Naturals és a DM Balea samponok nagyon beváltak, ezeket szoktam váltogatni.
2008. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
szerintem a SUNSILK a legjobb vasalom a hajamat de egyáltalán nem száraz és még az illata is jóóó
2008. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én Head&Shoulderst használok már kb. 7 éves korom óta(mert előtte oylan kicsiknek való Johnsons hazsnáltam ami nem csípí a szememt:D) és egyetlen egyszer nem voltam korpás, pedig a szüleimnek és a 2 báttyámnak is korpás a fejbőre nekem nem hála isten, (Ők nem ezt a sampont használják amit én:P) Szal enkem nagyon bevált és a Mentholos változata nyáron nagyon előnyös mosás után érezhetően hűsíti a fejemet:)
2008. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!