Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan távolítsam el hatékonya...

Hogyan távolítsam el hatékonyan az orrszőrzetemet?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van. 2 naponta újra látszik és képtelenség leszedni. Vegyesen használom a szemöldök csipeszt a borotvát és az ollót. Hófehér bőröm van és sötétbarna szőröm. Ti hogy csináljátok, hogy ne legyen szőrös a fejetek? Ebbe beletartozik a szemöldök és a bajusz is. Szakáll nincs, hála a jó istennek.

2017. febr. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne is legyen szakállad, undorító! De ahova nézek, ott szőrös, ősember fejek vannak, majd elhányom magamat! Nekem egy férfin ne legyen semmi szőr az arcán, se bajusz, se pajesz, se szakáll, semmi! Legyen ápolt, és nett! Nekem volt egy undorító ismerősöm (férfi), és az ő orrából rendszeresen lógott ki a szőr, én szóltam neki, akkor még erre ő sértődött meg! De továbbra is ápolatlan maradt, nem változott a helyzet :(


KÉrdező: vannak ma már orrszőrnyírók, ezt keresd. Pár ezer forintos beruházás: 2-3-4 ezer max.

2017. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik orrszőrnyíró készülék, direkt ilyen célra.
2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szörnyű ez, hogy az anyatermészet meg az emberi természet és közízlés egymás ellen megy.
2017. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orrszőrnyíróval. Én nem csak annyira vágom le hogy ne látszon,hanem kinyírom belőle teljen mindet, így elég 2 hetente csinálni.
2017. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátom orrszőrnyíróval szedi ki.:)
2017. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as ez a másokra való tekintet. Az ember társas lény. Úgyhogy a szőrnek mennie kell.

Nekem nem bírja ki 2 hétig a gyökérből való kihúzásos módszerrel.

2017. febr. 12. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg a gyufa az ami biztos kiszedi. Csak szagold meg a lángot..
2017. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!