Intenzív vörösből csoki barna?
Eddig Alfaparf Red Boosterrel festettem a hajam. Szerettem, hogy intenzív piros a hajam, viszont borzalmasan kopik, fog. Főleg a hajvégeimen kopott erőteljesen. 2-3 naponta hajat kell mossak, így már a második hajmosás után nem voltam teljesen kibékülve a színével.
Most úgy döntöttem, hogy szívesen váltanék dögös csoki barnára. Elmentem, megvettem az Alfaparf csoki barnáját. Felkentem, hagytam 40 percet a hajamon.
Lemosás és szárítás után ért a csalódás. Annyit értem el, hogy ENYHÉN!! megsötétítette a vöröset. Azóta már 2x hajat mostam és úgy néz ki a hajam, mint mielőtt befestettem. Kopott vörös.
Tudnátok adni valami tippet, hogy hogyan érhetném el a vágyott fényes csoki barna hajszínt? Tudom, hogy sem elsőre, sem másodjára nem lesz meg a szín. A vörös sem lett egyből olyan, mint amit szerettem volna, viszont felesleges köröket nem szeretnék futni. Persze a festék sem olcsó csak úgy kenegetni. Szőkíteni nem szeretném.
Előre is köszönöm!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!