Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Száraz hajvég

Mit tegyek? Száraz hajvég

Figyelt kérdés
Használtam a Loreal sunkiss szokito gelt és a spray valtozatot is vizes hajon es ugy szaritottam meg a hajam de nagyon száraz es mintha toredezne. Utána ki is vasaltam.... Tul vilagos is.... Mit tegyek? Toredezett es szaraz a vege es szokes
2017. febr. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha toredezett, akkor vagass vissza belole valamemmyit (legjobb lenne annyit amennyi el van torve, de ezt ugysem szokta hagyni senki), utana meg hasznalj hajveg apolot, meg hovedot minden szaritas, vasalas elott.
2017. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát már csak kezelni lehet, meg a most növő hajadra vigyázni és vitamint szedni.

A töredezett hajvégre Gliss Kur nagyon bevált, iszonyat seprűs hajvégemből nagyon szépen karbantartott ápolt látszatot keltő hajam lett. Én eddig ezt használtam [link] kínai boltban vettem, 750 Ft-ért darabját!

2017. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-ja és a Gliss Kur 1 év használata során, még a fodrász is megdicsérte, hogy láthatóan szép lett a hajam.

A másik, hogy egy ideig kerüld a vasalást meg a göndörítést, korlátozd csak alkalmakra, mert nagyon tönkre tudja vágni a hajat!

2017. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!