Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teltebb csajok, kicsi mellekke...

Teltebb csajok, kicsi mellekkel. Hormonzavar?

Figyelt kérdés
Nem hinnem hogy ez genetika az en esetemben.
2010. máj. 7. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy ez mitől van. Láttam már én is ilyen lányokat, akik teltebbek voltak, a mellük mégis kicsi volt.

Én arra tudok gondolni, hogy az ilyen lányoknak alapból olyan az alkata, hogy kicsi a melle, viszont hízásnál mindenhova rakódik a szír, de mellre nem, ezért lesznek ilyenek... Persze lehet, hogy tévedek.

2010. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem genetika. Most aki nagyon vékony és nagy melle van az is hormonzavaros lenne? Nem hinném. Én is ilyen vagyok és nincsenek hormonproblémáim. Az alakodon váltotathatsz és akkor rendben leszel, mert szerintem a vékony lányoknak a kicsi mell is jól áll.
2010. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nalam ez nem genetika, mert nincs kire hasonlitsak a csaladbol ebbol a szempontbol.
2010. máj. 8. 09:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a családtagokat, hogy fiatalon is akkora volt-e a mellük, mint most. Én is ugyanezen agyaltam, hogy mindenkinek nagy melle van a családban, csak nekem aprócska, hiába vagyok mindenhol kerekded és nőies. Aztán egyszer anyu felvilágosított: ő és a nővérei közül kettő még nálam is laposabb volt az első terhességig, két unokatesóm meg vagy 25 éves koráig (csak már nem emlékszek rá, mert akkortájt csak pár éves lehettem).
2010. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A csaladtagokat hiaba hozzatok szoba. Fiatal korukban is nagyobb volt a melluk.

25 eves vagyok, meg vagyok hizva, le kell adnom kabe 8-10 kilot es igy is elegge kicsik a melleim a testalkatomhoz kepest. Szivacsos melltartot hordok, 85A-sat.

2010. júl. 20. 11:51
 6/9 A kérdező kommentje:
A ket unokatesodnak, akik 25 eves korig voltak kismelluek, hogyan nottek meg a melleik? Kerlek, mondd hogy nem nekik is szulessel...
2010. júl. 20. 11:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy koszi a valaszolod utolso valaszolo. :)
2010. júl. 20. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy eddig a férfiágon öröklődött ez. Lehet hogy a dédszülődnél volt ilyesmi?

Egyébként szülés után nő a mell 1-2 méretet.

2010. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat a dedszuloknel nem tudom mi volt...

Nem erdekel hogyan es mennyit nonek a mellek a szules utan. Mellesleg, nem mindenkinek no szules utan, sot van akinek kisebb lesz. De ez a szules altal nagyobbodas nagyon nem erdekel...!

2010. júl. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!