Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok suliba a hosszú kienged...

Lányok suliba a hosszú kiengedett hajatokat hogyan hordjátok órán?

Figyelt kérdés
Fül mögé tűrve vagy előre engeditek?ha elől van tanár nem szokott szólni?

2017. jan. 25. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Fül mögé tűröm, vagy összegumizom.

Ha véletlenül az arcomba lóg, akkor se szól a tanár. Nem az ő dolga.

2017. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Most már nem járok suliba, de amikor jártam, akkor hol így, hol úgy, ahogy kényelmes volt. A tanár nem szólt érte, érdekes is lenne például gimiben, vagy egyetemen ha a tanár szólna, hogy kislányom belóg a szemedbe a hajad, tűrd hátra. Általános alsóban még elmegy ha szólnak ezért, de ha egyértelmű hogy lát a gyerek (tehát nem samara style viseli a haját) akkor a tanárnak ebbe nem kéne beleszólni szerintem.
2017. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor hajpántot használok, vagy összegumizom. Néha a fülem mögé tűröm, de van amikor azt sem teszem. Engem nem zavar, amúgy is hosszú derékig érő hajam van, sosem szerettem összefogni teljesen, csak tesin csinálom, meg amikor úszásunk van.


Már tervbe vettem hogy levágatom teljesen a hajamat, mert már meguntam hogy ennyit kell vele macerálni, főleg a fésülködést, aztán újra megnövesztem. Egyrészt az eredeti hajszínem akarom így addig lenövesztem a hajam hogy mégsem legyen extrém rövid és levágatom.

2017. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy éppen jól esett, kiengedve, csattal összefogva az elejét, összegumizva az egészet. De általában kiengedve van és eltűröm a fülem mögé, ha nagyon előre lóg.

Főiskolán volt egy oktató, aki szerint egy nő csak feltűzve hordhatja a haját, ha hosszú, és milyen kulturálatlan az, akinek lóg a haja. Nem foglalkoztunk vele :)

2017. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy így, vagy úgy, esetleg összegumizva. Nem szólt érte tanár. Miért is szólna? Ahhoz aztán tényleg semmi köze nincs, hogy hogyan hordom a hajamat.
2017. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamikor előre lóg valamikor fül mögött vagy osszefogva.
2017. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!