Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jót tehet a hajamnak a testápo...

Jót tehet a hajamnak a testápoló? (lent)

Figyelt kérdés
A hajam elég száraz és a fejbőröm is.Hajmosás előtt be szoktam kenni a hajam végeit és a fejbőröm olivaolajas testápolóval.Szerintetek jót tesz a hajamnak vagy semmi értelme, ti csináltatok már hasonlót?
2010. máj. 6. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem hallottam ,de a testápló az benne van a nevébe hogy testápoló!Inkább vegyél glisskurt az egy spray nagyon jó illatot ad és jó olyan hajra is mint a tied
2010. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hasznalj helyette babaolajat, csak aztan arra nagyon ugyelj hogy jol kimosd. en ugy szoktam hogy hajmosas bekenem a hajam es a fejborom, es utana meg elmegyek hajat mosni amikor, mar egy picit beszivta. ez kb 10 perc, de en olyan fel orat szoktam varni.
2010. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én még utána is bekenem, ha nincs más.Pl Nivea krémmel,semmi baja nem lesz a hajadnak tőle.
2010. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

szerintem nem sok értelme van...

vegyél inkább hajbalzsamot..azzal lehet rajta korrigálni

ha az sem segít,mert el orvoshoz(bőrgyógyászhoz) és ő majd biztos ír fel majd valamit,amitől elmúlik :)

2010. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél hajbalzsamot, vagy hajpakolást! amit direkt a hajra találtak ki!
2010. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anno én is bekentem vele, de nekem nem használt, sőt...zsírosabb lett tőle.

Az én hajam egy időben nagyon töredezett volt, elmentem levágattam és csak Gliss Kur-t használok azóta, és nagyon szépen helyrehozta a hajam. :)

2010. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kipróbáltam, de pont az ellenkező hatást váltotta ki: csúnya, csapzott és zsíros, fakó kinézetű lett a hajam tőle. a testápolót használd inkább arra, amire való.
2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!