Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok. Melyik fiu hajstilus...

Lanyok. Melyik fiu hajstilus jon be nektek igazan? Zseles, tusis, oldallra soport, vagy vmi mas? :D 22/f

Figyelt kérdés
Mennyire szamit a haj?
2017. jan. 9. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is az, amelyik jól áll a fiúnak és passzol a stílusához. Talán a tüsis az, amelyik a legkevésbé, de csak mert az olyan "uncsi". Szeretem, ha látszik, hogy egy férfi is törődik a hajával, és akár több percet rá is szán reggelente.
2017. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más áll jól.

Ezért nálam nincs is ilyen, hogy csak x haj tetszik. Nem számít, hogy milyen frizurája van, csak passzoljon hozzá és ne legyen túl extrém.

Mondjuk a nagyon belőtt, nagyon zselésért nem vagyok oda, mert azt nem lehet megfogni.

2017. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kepek mmehetnek?:D
2017. jan. 9. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Jöhet.
2017. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, az összhatás legyen jó.
2017. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Johet nekem is:)
2017. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vegulis igaz 5-ös a haj csak stilussal tud megmutatkozni igazan :D kell mellé ja... Na de mondjuk hosdzabb v rovidebb? Lehessen bele turni vagy mind1? :)
2017. jan. 10. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a felhosszu a jo, szoval a kisujjadnal semmikepp se legyen hosszabb.
2017. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!