Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon egyenes a hajam, és én...

Nagyon egyenes a hajam, és én szeretném valamivel hullámosabbá és dúsabbá tenni. Ötlet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:11
 1/5 anonim válasza:
tegyel hajhabot ra..es kosd fel kontyba....hagyd ugy....es jo elssz;)..aztan megint hajhab a kezedre es a hajad aljatol felfele told a kezed...ugy hogy "kocold" ossze...es jo lesz
2010. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megmosás után fond be 1-2 fonatba és hagyd hogy úgy száradjon meg és amikor kibontod hullámos lesz. :D
2010. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dauerold be hullámosra, nekem is olyan és most szép hullámos és nem olyan mint a birka szőre...
2010. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úristen cseréljünk : D

minden vágyam egy szép egyenes haj:$ enyém hullámos :P odaadom:D


a kérdésre válaszolva: lehet kapni drogériákba( dm, rossmann) hajdúsítót!bnőmnek bevállt:) hulámokat meg hát hajsűtővel vagy hajcsavaróval tudsz :)

16/L

2010. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, köszi:)

utolsó válaszolónak: Hát cserélhetünk x)

Hiába olyan egyenes, de olyan lapos is....úgy utálom :S :D

2010. máj. 5. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!