Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnét tudom hogy hullik a...

Honnét tudom hogy hullik a hajam és mi lehet az oka? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikortól nem normális már a hajam természetes kicserélődése. Igaz a fésüben nem marad sok, de nem is gubancos a hajam. Viszont ha megfogok egy tincset akkor legalább 5-6 szálat ki tudok húzni belőle. Ráadálsul úgy látom mintha mostanság több hullana ide-oda körülöttem. Hajomsáskor mikor átfésülöm ujjal a hajam akkor nagy csomókat tudok gyúrni a kihullott szálakból (ehhez hozzátezsem h azért elég hosszú a hajam, a lapockám alattig ér). Lehet ez azért mert a fésüléskor nem jön ki rendesen az elhalt haj, mert nem gubancos, könynen fésülhető a hajam? Honnét tudom megállapítani, hoyg ez hajhullás? Nem látszik kevésbé dúsabbnak, csak ez sok kihullott szál...:S
2008. okt. 7. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
jah még pár infó: hajmosási szokásaim: 1x sampon 1x balzsam, áttörlöm és hajszáírtó, hetente 2x mosom. hagyom néha kicsit zsírosodni, szóval nem csont száraz mikor mosom. garnier temékeket használok és Swartzkof hajolajat. mosáskor nem dörzsölöm át túl alaposan a bprt, de kicsit meghúzgálom a tincseket. Néha olivaolajas pakolás.
2008. okt. 7. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajmosáskor 100 hajszál még normális.

Menj el orvoshoz, ő majd kideríti.

2008. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azttanitják az iskolában hogy 40 szál normális naponta. de szerintem ez sok. anyukám mester fodrász igy nagyjábol énis tudok jo választ irni. ha valakinek hullik a haja azt onan tudja meg hogyha meghuzza a hját nemszabad kijönni neki 1 nek sem. kivéve reggel fésülködéskor és hajmosáskor. de utánna már nemszabad. ennek az oka lehet hogyha hullik hogy rosz balzsamot vagy sampont használsz. milyen balzsamot használsz?
2008. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi már látom irtad is milyet használsz. mondjuk a garniert nemismerem de a svarckopf balzsam szerintem is jo. még annyit hogy a fejbőrődhöz is odaér a belzsam mikor ráteszed?és miota balzsamozsod?
2008. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyár elejétől balzsamozom és igen hozzáér a fejbőrhöz. azt nem szabad?
2008. okt. 9. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nem a legjobb ha a fejbőrhöz ér. de te mégcsak fél éve balzsamozod?azlenne a magoldás ha más sampont és balzsamot használnál. mondjuk kezd a saponnal mert a balzsamod elég jo ezt énis ismerem. megjolenne megtudni melyiket nembirja a hajad. és akkor azt nemhasználod.amikor meghúzod bármikor az egész nap folyamán mindig jön ki valamennyi?és mennyi?
2008. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!