Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hiába borotválkozom meg, már...

Hiába borotválkozom meg, már 2 nap alatt erősen borostás leszek. Vmi megoldás?

Figyelt kérdés

Este szoktam borotválkozni. Sztem az is számít, hogy éjjel 8 óra alatt is nő annyit a szőr, mondjuk 2 nap alatt, tehát lehet reggel kéne, és akkor napközben kevésbé lenne feltűnő...csak estére erősödne meg mindig...


Amúgy duplán borotválkozom, először szőrrel megegyező irányba, majd azzal szemben, és így is...már másodnap szürke az állam...


2010. máj. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap és reggel borotválkozz.
2010. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu!Gyanta vagy epilátor!
2010. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az olyan nagy baj? Szerintem épp az néz ki hülyén, ha nem látszik vkin hogy szőrös, legalább kicsit. A gyantát meg epilátort nem nagyon ajánlom, mert később még megbánhatod, ha foltokban fog csak nőni, mert elhalnak a szőrtüszők...
2010. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátom gyantázni szokta, attól utána 1-2 hétig sima mint a babapopsi. Kicsit fáj, de meg lehet szokni.
2010. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A borostával nekem sincs semmi bajom. Egy férfi legyen szőrös 1-2 helyen. Csak az nem tetszik, amikor már ilyen csibész-bajusz feelingje van a dolognak...
2010. máj. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!