Vörös hajfesték?!

Figyelt kérdés

Anno Syoss vörös hajfestékkel festettem a hajamat, 4-22-es Skarlátvörös színnel. Aztán váltottam a Gloss Sensation-re meg az Oleo Sensation-re mondván, hogy az ammóniamentes, biztos jobb is. Több mint fél éven át abban a hitben festettem ezzel az utóbbi kettővel a hajamat, hogy biztos velem van a gond, amiért nem olyan szép, élénk vörös (eredeti hajszínem világosbarna). Aztán a fodrászomtól tudtam meg, hogy ő azt tapasztalta, hogy az ammóniamentes vackok nem adnak olyan jó színt! Ezért ki akartam próbálni a Syoss Intenzív Vörös festékét, 5-29-es színkódú, de már nem lehet kapni sehol!

Tudna valaki valami alternatívát ajánlani? Egy olyan élénk vöröset, ami meg is fogja a hajamat? Vagy bármilyen hely, ahol a syoss-nak ezt a fajta intenzív vörös festékét be lehet szerezni?



2016. dec. 1. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!