Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet felvinni az alapozó...

Hogy lehet felvinni az alapozót úgy, hogy ne látszódjon, hogy van rajtam?

Figyelt kérdés

A színe most jó, eddig azzal volt problémám. Nagyon keveset használok, de sajnos kézzel viszem fel. Szivacsom van, azzal jobb lenne? Vizesen kell használni? Vagy vegyek ecsetet?

Alá mit szoktatok használni? Sima hidratálót szoktam, de sokszor elfelejtem reggel. Primer jó lenne még, nem lesz sok?


2016. nov. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én primert csak akkor szoktam ha egy egész napra rajtam kell maradjon a sminkemnek, egyébként nem, és így is tartós. Szivaccsal a legjobb szerintem, finom ütögető mozdulatokkal kell. Ecsetet szerintem hagyjuk meg a profiknak, néha még ők sem tudják jól megcsinálni. Kezed ehhez pedig hanyagold
2016. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szivacs!

Én is nemrég vettem szivacsot, addig kézzel csináltam. De így sokkal "láthatatlanabb", szebb. :)

2016. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ecsettel lehet a legszebb hatást elérni, persze nem mindegy milyet veszel. Én is hidratálót teszek alá.
2016. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Alapozótól függ. Fontos, hogy eltald a neked megfelelő típusú alapozót. Ha száraz bőrre csak úgy csupaszon felpingálsz egy mattító, sűrű alapozót, az látszani fog, tök mindegy, mit csinálsz.

Sok alapozó hajlamos beleülni a ráncokba, pórusokba, száraz részekbe, és nem fog szépen kinézni.


Először is legyen egy olyan alapozód, ami jó a bőrödre. Színileg meg állagra, meg hatásra is. Szerintem ha a primerre van eszed, akkor legyen a hidratálóra is. A hidratáló fontosabb, mint a primer, nem szabad elfelejteni.

Én reggel arcot mosok, rá a szérum, rá hidratáló, az fölé fényvédő, és úgy megy az alapozó. Én ecsettel dolgozok, nekem úgy szép a hatás, de van, aki a szivacsot szereti jobban, egyéni preferencia, meg függ az alapozótól is.

2016. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!