Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hogyan tüntetitek el...

Lányok, hogyan tüntetitek el a női bajuszt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon látszik,de engem kicsit zavar mostanában mintha jobban látnám,vagy lehet megerősödtek szálak,nem akarnám gyantáztatni,se kihúzgálni se mert később csúnya lenne...

2016. okt. 27. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyantázd le,nem lesz erősebb.
2016. okt. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre csipesszel szoktam kiszedegetni,de nem nagy mennyiségről van szó. Később valószínűleg gyantázni fogom.

Ettől nem lesz csúnyább,nem tudom,hogy ez honnan szedted.Ráadásul ha már most zavar,akkor nem mindegy?

Ha úgyis leszeded,akkor mindegy,hogy eredetileg meddig nőne meg.

Esetleg lézeres szőrtelenítést ajánlanám még,de azt meg kell fizetni

2016. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Csipesz, gyanta vagy sima szőrtelenítő krém. Ha úgyis le akarod szedni, nem mindegy, csúnyább lesz-e? :D Egyébként nem lesz.
2016. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Én borotválom.
2016. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szoktam :) Ne nagyon borotváld mert akkor megerősődik nagyon aztán csak gyakrabban borotválhatod majd! :)
2016. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi a baj 4-es,eltévedtél a minimax és a disney csatorna között?:D
2016. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most miért, én is borotválom. Nem normális borotvával, hanem azzal a kis szemöldökformázó pengével.


Nekem nagyon sok van, egy napig szedegethetném csipesszel. A gyanta meg letépi a bőrömet. (BHA-t is használok.)


A szőrtelenítő krém meg ugyanazt csinálja, mint a borotva, csak a krém rossz a bőrödnek.

2016. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo nem tepne le ha folyekony gyantat hasznalnal
2016. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 16 ev körüli vagy akkor gyantaztasd mert utana ki fog kopni nekem ezt a kozmetikusom mondta
2016. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyantát próbáltam. De nekem jó így, neked sem rosszabb tőle az életed.
2016. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!