Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festékre színezőt? Nem szeretn...

Festékre színezőt? Nem szeretném tönkretenni a hajam! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval, a helyzet a következő, néha váltogatom a hajfestékeimet, egyszer vettem Palette 100-ast, ami szőkítő.Elég sokat világosított a hajamon, de tetszett. Most rohanásban csak lekaptam a polcról, mert a csajt néztem a képen, hogy á, ez a szín jó! 2 tasak szőkítő aktivátor volt benne a hajfesték és a színelőhívő emulzió mellett, nem akartam, hogy nagyon megszívja, ezért csak másfelet raktam bele. Most itt ülök iszonyat világos szőkén, nagyon nem tetszik, és jövő héten ballagok. Újrafesteni nem akarom, nehogy történjen valami a hajammal, ezért gondoltam egy színezőre, hogy csak egy icipicit sötétítsek rajta.
2010. ápr. 25. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinte inkább keress meg egy fodrászt, ő biztos, hogy tud segíteni rajtad
2010. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem fodrászt ne, rengetegen csak elrontják.
2010. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a tervem igazából az, hogy elmegyek a fodrászomhoz megkérdezni, mit mond a színezőre, aztán ha áldását adja, megyek fodrászkellékeshez kikérni a tanácsát mit kenjek rá:) csak érdekelt, h valaki csinált-e már ilyet...
2010. ápr. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!