Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajbol szeretnék...

Sötétbarna hajbol szeretnék világos szőkét, milyen jó szökitöket ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy a szőke festék nem fogja meg a hajad? Csak mert mindenki mindig szőkíttet, pedig nem is mindenkinek muszáj, Van akinek így simán a festék befogja a sötét haját. Én is azt hittem, hogy az enyémet nem fogja majd be, de kipróbáltam egy tincsen és full szőke lett szőkítés nélkül, pedig nekem nagyon sötét barna az eredeti hajszínem és a világosszőke egyből befogta, és nem is kopott.

Szerintem próbáld ezt ki te is egy tincsen, lehet neked is szerencséd lesz, aztán ha neked nem jó, akkor nyúlj szőkítőhöz, mert az nagyon káros:S

2010. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtudhatom hogy milyen festéket használtál?
2010. ápr. 25. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Anyum festette a haját szőkére (amúgy ő is sötét barna és ő sem szőkítette soha csak festi simán szőkére) és abból kaptam én is a hajamra:D Sztem mindegy, mert anyunak is mindegyik befogja, meg sztem nekem is. Meg a nagynéném is full szőke, de ő már olyan fehéres szőke, és neki se lett a sötét barna haja leszívatva.
2010. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A szőke hajfestékek (dobozosak, amiket a boltban lehet venni) mindegyikében van szőkítő. Ezt kevered össze a festékkel. Általában rá is írják, hogy hány %-os a szőkítő, innen lehet tudni, hogy mennyire leszel szőke, ha azt a festékkel együtt rákened. Én natural& easy hajfestéket használok, nagyon szép természetes színe van a hajamnak.
2010. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajból sosem lesz egy lépésben szőke... Egy egy tincs még oké, de a hajad egész tömegét nem fogja átváltoztatni, csak csúnya lesz. Azt mindenképpen meg kell szívatni, és úgy rátenni a szőkítő festéket. Ez nagyon károsítja a hajad, ezért nem érdemes egymás után sokszor elvégezni, mert leválik a haj a fejedről. Csak fokozatosan! :)
2010. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De lehet szőke egy lépésben. Bár nem biztos, hogy mindenkinek így reagál erre a haja, de a családban nekünk mindenkinek egyből befogta sötét haját a szőke festék, és szép lett, nem lett foltos se meg semmi. Bár az is igaz, hogy anyum fodrász és ő szépen megtudta így csinálni mindenkinek, szőkítés nélkül. Szőkítést ő csak fekete hajra szokott alkalmazni vagy akkor, ha az illető vendég színes tincseket akar a sötét hajába, mert az meg úgy lesz szép, nah meg ha a vendég ezt kéri. Több jó fodrász véleményét is meg kellene kérdezned, mert ők látják, hogy milyen a hajtípusod és egy jó fodrász e szerint megtudja állapítani, hogy kell e a szőkítés. Általában a vékony hajszálakkal rendelkezőknek nem szokták ajánlani a szőkítést.
2010. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!