Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcszesz jó pattanások ellen?

Az arcszesz jó pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy estére bekenem a pattanásaimat arcszesszel, jó ez? Vagy mi lenne jó pattanás ellen még?

2016. szept. 30. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
A pattanás elleni ecsetelő leszárítja,az arcszesz további gyulladást okozhat.
2016. okt. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az arcszesz hogy hozna gyulladást?.. :D jézusom te nagyon okos lehetsz

...

kérdező mint kozmetikus ajánlom neked arc tisztitás után hogy kicsit kenegesd be vele az arcod,majd egy hidratálóvval kend be....

az arcszesz alkohol (tehát fertőtlenítő) Szalicil savat is ajánlom,bő hidratálóval

:)

2016. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Levendula olajos víz (1dl víz + 10 csepp levendula olaj). Gyulladás csökkentő, nyugtatja a bőrt. Én ezt szoktam használni reggel-este át törlöm vele a pofimat, nyakamat, dekoltázsomat. Persze ha elfogy akkor én is a férjem arcszeszét nyúlom le.


Ami még bevált nálam az az almaecet alapú arcszesz. Ez a kettő a zsíros, iszonyú ronda (tényleg igazán ronda) bőrömet helyre hozta.


25/N

2018. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!