Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor kell megcsinálni,...

Hányszor kell megcsinálni, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Az előzőhajmosásnál kipróbáltam egy korpaellenes "pakolás" szerűséget és nem igazán hatott, vagyis csak eleinte, szerintetek hányszor kell alkalmaznom, hogy érjen valamit?

[link]

Én 5 cseppet használtam, mert nem erről az oldalról olvastam, és fél óráig hagytam fennt (mert azaz oldal ugy írta). Ti mit gondoltok?



2016. szept. 16. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
A korpásodást sok minden okozhatja,épp a nem megfelelő ápolás is.Vagyis lehet,hogy nem válik be.Ha nagyon korpás mutasd meg háziorvosnak.
2016. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt tudtad, hogy a teafaolaj erősen szárítja a bőrt? Tehát azzal hogy rajta hagytad fél órára pont hogy még jobban szárítottad a fejbőröd. Nem lett volna szabad eddig.

Én a hajbalzsamba (új flakon, tele) csepegtettem bele kb 5-10 cseppet minden használatkor felrázom és ennyi mennyiség is segít hogy szebb legyen a haj. De! nem reklám hanem tény: van az a kék sampon, a selsun blue, 2-3 alkalmas használat és rendbejön a hajad, nagyon drága de nem véletlenül az. Ha viszont ez sem mulasztja el (kétlem) akkor BŐRGYÓGYÁSZAT és kivizsgálás.

2016. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!