Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit tennétek ilyen hajjal?

Ti mit tennétek ilyen hajjal?

Figyelt kérdés

Röviden, fehérre szivattam a hajam fél+ éve, 3 hónapja visszafestettem vörösre, mindent ledob, agyon töredezett, elmentem fodrászhoz hogy vágja le ami menthetetlen, a mellig érő hajamból lett pár centivel váll alá érő de több mint fél év óta végre szép, puha. Egy baj van, minden festéket ledob, a vörös pár mosás után rózsaszín, a többit se tűri jobban gondolom, a feketét mondjuk alapból nem szeretem, de ha sokat festem tönkremegy, ha ritkán viszont rózsaszínen a jelenlegi hosszal elég tréül néz ki, plusz mivel már nem szőkítem az első kb 10 centi látványosan sötétebb.

Ti mit tennétek, gyakrabban festenétek extra ápolással, valami tartósabb színnel próbálkoznátok (goth szerű stílusom van szóval nem maga a rózsaszín a baj hanem hogy nem illik a frizurához), hagynátok és elfogadnátok a tényt hogy a következő kb egy év úgy 70%-ában úgy néztek ki mint egy idióta, esetleg más ötlet?


2016. szept. 14. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pubertáskorban én is vörösre festettem aztán pirosra és lilára. Azóta volt már fekete, szivatás után világosbarna/szőkés (ami vörösesen/rozsdásan/narancssárgásan ütött) és jelenleg most sötétbarna vagyok. A vörös az a mai napig "visszatükröződik" a hajamban, pedig ennek már van vagy 8-9 éve. A sötétebb színeken kevésbé látszott meg, de vannak olyan pontok a hajamon, ahol enyhén vöröses a beütése. Én nagyon megbántam anno, hisz a mai napig nem egyenletes. Nyilván nőtt azóta a hajam, de a végeinél látom leginkább, hogy elüt. Nálam az idő volt a "gyógyír". Lehet másoknak van valami jól bevált trükkjük, de nekem semmi sem segített.
2016. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy olyan fodrászhoz, aki érti is a dolgát. A hajadat vissza kell pigmentálni, tehát visszafesteni az eredeti színre. De mondom ne egy kóklerhez menj, elég sok van már belőlük, sajnos.
2016. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi, lehet tényleg az lesz mert ez az állapot már röhej... Amúgy olyat lehet hogy csak a vörös pigmenteket csinálják meg, a sárgát/barnát nem?
2016. szept. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!