Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelhetetlen hajra mit...

Kezelhetetlen hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon dús hosszú, hullámos hajam van (? ebben nem vagyok biztos). Nagyon száraz, szálkás/drótszerű tapintásra és kinézetre is. Ha ez számít valamit a hajamat apámtól örököltem, aki vörös volt. Fogalmam sincs hogyan kellene szárítanom, mivel bármit csinálok vele az eredmény ugyanaz. Most Head&Shoulders-t és Isana hajolajat használok, de már kipróbáltam Avonos és Gluss Kur (fekete) sampont is. Se a mostani, se a régebbiek nem használtak. Körülöttem mindenkinek szép, fényes, puha haja van és nem értem az enyém mért nem olyan. Mit használjak? És hogy kéne szárítanom? Már teljesen reménytelen vagyok...

2016. szept. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Garnier Ultra Doux revitalizáló samponját ajánlom,valamint a Kérastase Elixr Ultime Oleo Complexe hajolaját.Nekem beváltak.Egy próbát megér!
2016. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Esetleg valaki valami mást?
2016. szept. 9. 20:10
 3/4 A kérdező kommentje:
És a balzsamot is használod?
2016. szept. 9. 20:41
 4/4 anonim válasza:
Csinálj hajpakolást: 1 db tojás, k.b 1 kanál méz, meg annyi olivaolaj, ami elég a hajadra. Minden vasárnap délután megcsinálod aztán celofannal betekered a fejed, rajt hagyod legalább másfél óráig, minél tovább, annál jobb. Hajmosás után ne száríts hajat, ne is vasald, vagy göndörítsd. Ennyi.
2016. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!