Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a fiúkról, akik vasalják a hajukat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 17:51
1 2
 11/17 anonim válasza:

Hány éves vagy?

FÉRFIAK nem vasalnak hajat

2010. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én is vasalom mert amúgy mikrofon fejem lenne, és leszarom ki mit gondol. Nekem tetszik és kész!

18\F

2010. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

IMÁDOM őket az én pasim is vasalja..


de nem csak azért hanem mert én is vasalom és mert egy pasi is adjon az ő külsejére és igenis foglalkozzon vele ..

2010. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze adjon egy férfi a külsejére, de ne úgy ha kivasalja a haját. Ez nagyon tré. Ha olyan vágassa le rövidre.
2010. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én bátyám azért vasalja mert olyan dús a haja, hogy elég bénán néz ki hajmosás után, és ha kivasalja jobban lelapul. De neki nincs is olyan hosszú haja mint az emósoknak, vagy egyes deszkás srácoknak. Azokat én se kedvelem
2010. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a 18 éves korig vasalják a fiúk (14-18közöttiek) és a csajok is a 18 éves korig azok, akiknek bejön. Érett felnőtt nők csak nevetnek a lelapuló, szembelógó, alig látó fiúcskákon :D (mint ahogyan én is) de a kis-csajsziknak bejön, legalábbis a nagy részüknek. Majd kinövik :D!


23/L

2010. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, de akinek nem az ne erőltesse....
2010. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!