Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal korom óta őszülök, mit...

Fiatal korom óta őszülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 16éves korom óta őszülök, egyre jobban, most 22vok, már elég durva, főleg oldalt. Itthon szoktam festeni de nem az igazi, sokszor 1hét után már látszik is:S Valami tipp ötlet? Hallottam hajszínezőről az jobb lenne?
2010. ápr. 20. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A hajszínező ősz hajra még annyit sem ér, mint a festék.


MEnj el fodrászhoz, vagy ha nem akarsz, az Alfa Parf-nak van kifejezetten ősz hajra való festéke 'NI' jelzésűek. Ezek szépen befogják az ősz hajszálakat, csak fodrászkellék boltban lehet kapni, drogériákban, szupermarketekben nem.

2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom csak megragadott a kérdés, mert megsajnáltalak, szerintem kérdezz meg egy fodrászt, hogy mi lenne a jobb :) De biztosan kapsz majd ide is válaszokat és itt is vannak fodrászok is :)
2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Plaga ***** válasza:
Nyiratkozz le kopaszra, vegyél fel bomberdzsekit és minden romarendű alfajt köpj le :D öööö Amúgy fiú vagy vagy lány?
2010. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyiratkozz le kopaszra, vegyél fel bomberdzsekit és minden romarendű alfajt köpj le :D öööö Amúgy fiú vagy vagy lány?


Már bocs de nem vagyok nyerő a humorodra, remélem hasonlóban lesz részed, és megőrzöd a humorod...

2010. ápr. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!