Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kénes sampontól előszőr...

A kénes sampontól előszőr joban korpásodik a haj és csak utána szűnik meg?

Figyelt kérdés
Vagyis az első pár héten jobban korpásodik a fejbőr és utána múlik el, vagy ez valamilyen reakció és gyorsan cseréljem le a samponom? Naturland kénes sampont használok (az előírás szerint kétszer kell megmosni a hajam, de én előtte és utána is szoktam sampont használni. Ez is okozhatja?).

2016. aug. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Cseréld.
2016. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy először megmosod egy x samponnal a hajad utána a kénessel majd megint az x samponnal?
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, tapasztalataim szerint (és a legtöbben szintén ezt mondják) a kénes sampon csupán rettenetesen szárít. Próbáld ki, hogy kevesebbet használsz belőle és utána átmosod a hajad egy viszonylag kíméletesebb samponnal. Ha semmi javulás, mindenképp csere és megkérdezhetnél egy bőrgyógyászt/fodrászt is.
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Másodiknak üzenem, hogy igen :D .

És a többieknek köszönöm, majd megpróbálom.

És bocsánat a helyesírási hibáért, csak most vettem észre :D .

2016. aug. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!