Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van itt tapasztalata...

Valakinek van itt tapasztalata a lézeres bőrkezeléssel kapcsolatosan? (hegek eltüntetése)

Figyelt kérdés
Sajnos tinikoromban sokat szenvedtem a pattanásoktól, szerencsére elmúltak már teljesen, azonban elég heges maradt az arcom sajnos. Olvasgattam a neten, h elvileg ezeket ilyen lézeres kezelésekkel elég hatékonyan lehet kezelni, bár elég borsos árak mellett. Valakinek esetleg van ebbe tapasztalata? F21
2010. ápr. 20. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszer elmentem egy próbakezelésre, a kézfejemen csinálták meg a művelet felét, mondták, hogy ezt képzeljem el az arcomon háromszoros erősséggel. hát elég rémmisztő volt, azt mondták, hogy 2 hétig ki sem fogok tudni mozdulni a lakásból, mert megijednek tőlem az emberek. 1cm helyen volt vagy 19-20 centi tűszúrás, ezt szorozd meg hárommal, a kezem mire normálisan kinézett, tényleg volt 2 hét. nekem is heges az arcom, de én úgy gondolom, hogy itt még nem tartok, hogy ezt bevállaljam, állítólag vannak jó kozmetikusi eljárások, amik szintén segíthetnek. babapopsi bőrt meg egyik kezelés sem tud varázsolni. sajnos..
2010. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lézeres kezelésnél nem használnak tűt!

Pont azért "lézer" a neve, mert lézerFÉNNYEL történik a kezelés.

A tűszúrásszerű kezelés a mikro- dermabrázió lehetett, az bőrcsiszolást jelet.

Mindkettő hatékony a hegek eltüntetését tekintve.


Kérdező, szerintem keress fel egy kozmetikust, aki foglalkozik elektrokozmetikával, és kérd, hogy mondjon véleményt a bőrödről!

Azt ajánlom, hogy olyan kozmetikushoz menj, aki nagy szakmai tapasztalattal rendelkezik, szimpatikus, és "jó érzés" belépni a kozmetikájába! Esetleg ajánlották már neked (anyukád, barátnőd, vagy valami más nő ismerősöd).


A kezelések ára tényleg húzós, és azt is bele kell kalkulálni, hogy a bőr állapotától függően több alkalommal kell elvégezni a kezelést a teljes eredményhez. Nálunk (vidéken) 5000 Ft. egy alkalom. (Ezt csak viszonyítási alapként írtam, azért, hogy nehogy lehúzzanak).


Ha találsz egy szakmailag felkészült kozmetikust, akkor megéri a befektetés, mert tényleg nagyon szép a végeredmény.

2010. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként én sokkal borsosabb árakat olvastam az interneten, több tízezer forintos kezeléseket ilyen szépségklinikákon. A pár ezer forint még bele is férne a keretbe, főleg, h sokkal magabiztosabb lennék, ami nekem minden pénzt megérne.
2010. ápr. 22. 01:33
 4/6 anonim ***** válasza:

A második válaszadó vagyok.

Bár írtam, hogy olyan kozmetikushoz érdemes elmenni, aki profin dolgozik és szimpatikus, azért nem kell egyből a legnevesebb "szépségklinikák" között nézelődni :)

Elég egy "sima" kozmetikus :)

A neten nem biztos, hogy minden jó szakember fent van...

Érdemes nyitott szemmel (füllel) járni a városban :) És tényleg megéri a befektetést!

2010. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Egy kisvárosban én is szalonba végeztettem el a lézeres kezelést.Az első kezelés 13000ft volt,a második 10000ft.

Függ a kezelt rész nagyságától is.Valóban használnak a kezelések,csak hosszadalmas.

Az első kezelés bőfelújitó kezelés után mintha végighúztak volna a betonon,nagyon gáz volt,otthon kell maradni,kb 10 nap alatt múlt el.

A második frakcionált lézerkezelés volt,másik géppel nem vészes egyáltalán,smidlipapirra emlékeztettett a bőrőm utána,mert apró kis négyzeteket csinált a bőrőmre a gép,nem fájt annyira mint az első,gyógyulás 7 nap volt.

Két kezelés között 6 hét telt el.

Lehet 3 ik kezelésre nem lesz szükségem.Nagyon óvni kell a bőrt,50 fényvédővel kenem.

Aug végén megyek ismét,talán addigra napnak se lesz ekkora ereje,és lehet nem is kell mégegy,de ha kell simán bevállalom,mert ez a frakcionált kezelés nem vészes.

Remélem tudtam segiteni.

2011. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diaz 1990 válasza:
Szia.Én 3 co2 frakcionált kezelést vettem fel.Nagyon mély hegek voltak az arcomon,a kezeléstől szinte teljesen eltüntek! Már csak azt bánom h nem korábban csináltattam ezt a kezelést. A kezelés fájdalmas,de kibírható,és nagyon megéri! :)
2016. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!