Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszerű frizurák munkához?

Egyszerű frizurák munkához?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, munkahelyen illene összefogni, de nagyon ügyetlen vagyok és nem is áll jól nekem. Tudtok valami könnyen megtanulható és gyorsan elkészíthető, tartós frizurát? Nagy, szív alakú fejformám van, ezért nem jó, ha lelapítom, valamint az se, ha nem keretezi semmi az arcom. Nem otthonról indulok, szóval nem árt, ha szép és bárhol elkészíthető. Valami nem túl elegáns konty ötlet talán, vagy ilyesmi jól jönne, persze minél több, anál jobb. Előre is köszi a válaszokat!


19/L


2016. aug. 20. 13:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre maradok akkor a sima fonásnál, remélem ez is megfelelő lesz, de életmentő lenne pár tipp, neten semmi hasznosat nem találtam sajnos.
2016. aug. 21. 12:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz ki valami rövidebb hajat?
2016. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a munka miatt nem válnék meg a hajam hosszúságától, bár szerintem semmi más miatt se...
2016. szept. 4. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is összekell fogni a hajam a melóban, és szintén szív alakú a arcformám. Leírom, mit teszek, hátha segít.


Én úgy terelem el a figyelmet az arcomról (mert utálom), hogy egyrészt vastagabb keretű szemüveget hordok (gondolom, ez nálad nem játszik, de gondoltam leírom), ill. körbe csavarom / fonom a hajam a fejem körül. Valahogy úgy, mint a koreai udvarhölgyek.


A neten, ilyen videókat találsz bőven, magam is YouTube-on tanultam. Úgy írd be, hogy "halo braid hair", vagy "halo twist hair".

2016. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!