Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skinoren krem hazsnalata utan...

Skinoren krem hazsnalata utan nem is jonnek vissza kesobb a pattanások?

Figyelt kérdés
én 2 hete használom a hatamra es a fenekemre. van javulas , bar 1-1 uj pattanas neha kijon. nektek mi a tapasztalatotok vele kapcsolatban? remlem nem csak ideiglenes lesz a hatas , mert nekem 2 tubust kellett vennem a nagy feluketek miatt es eleg draga volt.

2016. aug. 19. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A skinoren segít eltüntetni azt a pattanást ami már kijött, mást nem tesz. A pattanások oka belül van, arra nem krémek kellenek hogy megszűnjön, hanem egészséges életmód, és ha van valami panasz, rossz fog, gyulladás, akármi betegség akkor kezeltesd mert az is okozhatja.
2016. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezeken már tul vagyok es a fűszeres eteleket is szamuztem az etrendembol de nem mult el. az orvos azt mondta elvileg örökletes pattanasok azert nem használ semmi porbaljam meg ezt a krémet ( egyebkent mar nagykn sok fele kremet es oldatot hasznaltam meg csak ideiglenesen sem segitett. ) es ha nem jo akkor osszel felir nekem antibiotikumot mert azt nyaron nem szedhetem. de nem sok kedvem van ilyen eros gyogyszert szedni remelem segíteni fog :(
2016. aug. 20. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!