Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Professzionális hajfesték...

Professzionális hajfesték használatával tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Alfaparf 5.66i festékkel van festve a hajam, eddig mindig fodrász csinálta, de most spórolás miatt szeretném otthon megpróbálni. Azt tudom, hogy a fodrászom 6-os oxival keveri ki, de valami violetet szokott még említeni, hogy azt tesz hozzá. Van ötlete valakinek ez mi lehet? Szükséges ez hozzá, vagy elég ha a sima tubusos festéket kikeverem az oxival?

Az arányok ugye rá vannak írva a festékre?

Plusz mivel ugyanarra a színre szeretném festeni, elég ha csak a tövét festem és a többi részre csak hígítva teszem 10-15 percre? Olvastam ezt a tippet sok helyen, de nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet, mert a fodrászom mindig az egész hosszra keni.


Nagyon szépen megköszönném mindenki segítségét, teljesen kezdő vagyok még az otthoni festés terén! :)


2016. aug. 10. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy csináld ahogy a fodrász, violet az lehet hogy keverőszín amit hozzá rak. Kérdezz rá ha nem tudod biztosan, elmondja majd és akkor biztos hogy jól csinálod. A festékhez van leírás, abba benne van hogyan kell felkenni, arány, meg minden. Először a hajtövekre kell felkenni, aztán a hajhosszra a végén.
2016. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!