Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan találhatnék hajmodelleket?

Hogyan találhatnék hajmodelleket?

Figyelt kérdés
fodrásznak tanulok, és minden alkalomra (heti kettő) kéne modellt szereznem, de az ismerőseim sajnos nem érnek rá, neten hírdettem, de nem sok sikerrel eddig. probléma az is, h délelőtt folyik az oktatás. előny, h ingyen vágjuk a hajat. ha valaki tud segíteni, írjon! köszi
2008. szept. 30. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet lenne rá egy ismim!Merre lenne az oktatás?

2008. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hol van az oktatás? én is kíváncsi lennék!
2008. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
deák térnél (Bp). egyelőre csak férfi hajvágás van. hétfő-kedd, reggel 9-től.
2008. szept. 30. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok pasi ugyhogy ugrott a haj vágásom!:D Ha ezt elöbb tudom akkor szoltam volna páromnak mig nem dolgozott.... De sok sikert , ha tudok valakit ide ugrasztom.
2008. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszike:) hálás lennék érte!
2008. okt. 1. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello! a páromat érdekelné a dolog...pontosan hol talál meg?

ja, és hány óráig mehetne?

2008. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt tudni kell, h most nem divatvágás folyik, hanem klasszikus. szóval hátul-oldalt rövidebb, fejtetőn hosszabb. 10-ig jó lenne, ha befutna. bajcsy-zsilinszky 12. andrássy-bajcsy sarok, irodaház féleség, előtte egy ferde vasszerkezetes valami áll. katona.zska@gmail.com , ha részletek is érdekelnek.
2008. okt. 1. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
ha női vágás lesz szólj, mert én csak arra tudnék menni... :S
2008. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
írj egy emailt, és akkor emlékezni is fogok, meg tudni is, h egy jelentkezeő már van, és ott egyszerűbb lenne megbeszélni mindent.
2008. okt. 2. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Bátran bárkit megkérhetsz, a bunkók úgyis kopaszra vannak nyírva. Aki elvállalja, megkéred hozzon magával még egy embert. Én öt éve vagyok tanuló modell, a főoki mindig az mondja a tanulóknak, hogy a vendégszerzés is a szakma része :)
2010. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!