Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiszivatom a vilagosbarna...

Ha kiszivatom a vilagosbarna hajam alul szokere es tesznek ra valamilyen hajvedot akkor is nagyon el lesz toredezve?

Figyelt kérdés
Surgos lenne mert jovoheten megyunk anyuval a fodraszhoz es vagatni is akarok egy kicsit ahol elvan toredezve de nm veszesen van csak nagyon kicsit es nmis kell sokat vagni.. elorre is koszonom a valaszokat:)
2016. aug. 3. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel alapból világosbarna a hajad így sokkal könnyebb kiszőkíteni mint egy sötétbarna vagy fekete hajat ezáltal nem is fogja olyan nagy mértékben megviselni. Szerintem emiatt ne aggódj csak próbálj meg jó hajápoló termékeket választani. :)
2016. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően ápolod, nem lesz baj. Nekem azt is túlélte a hajam, hogy szőkítésből fekete majd feketéből világosbarna lettem:D Argánolajjal és balzsammal ápolom, rendbe van:)
2016. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!! Most is apolom a hajam, aloeveras hajpakolasom van de nagyon jot tesz a hajammal par hete elvolt toredezve mert fontam allamdoan a hajam de mar alig van olyan hajszalam ami elvan toredezve es a pantenes termekeket is hasznalom panten samponnal mosom a hajam es a fulyos valamit is megvettem ezek is nagyon jok!! Hat remelem nm lesz annyira eltoredezve de hamar helyre fog jonni remelem
2016. aug. 4. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!