Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Réz-szőke hajra ha kéket...

Réz-szőke hajra ha kéket festek abból milyen szín lesz?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi de minimálisan fakóbb színű hajra festenék ilyen színű színezővel: [link]

Gondolom keverednek a színek, de mi lesz belőle kb?


2016. júl. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap is hasonlót kérdeztél. Ilyen színeknél én nem kísérleteznék otthon. Valószínűleg sárgás szín lesz, de lehet zöld, narancssárga, bármi.
2016. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább fodrászkellékestől kérj tanácsot, ez nem ilyen egyszerűen megy, mint gondolod. Egyrészt ez a szín nem kék, hanem türkiz.
2016. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most kérdezek először... és csak azért kérdezem, mert az érdekel milyen szín lesz a kettő keveréke. Azért nem mindegy hogy zöld vagy narancssárga lesz. Habár mindkettő szín megfelel, de én attól félek hogy valami barna lesz vagy mittudomén, libafos szín, nem tudom. Nem értek a színkeveréshez.
2016. júl. 27. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ez a két szín kb. egymással szemben vannak a színkörön, azaz komplementer színek. Azokból keverve meg általában valami szürkés, semmilyen szín lesz. Viszont itt a festék anyag nem mindegy, mert tud olyat produkálni két vegyszer, amit ki se néznél belőlük. Én biztos fodrászhoz mennék a kérdésemmel.
2016. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívasd le ennél jóval szőkébbre, különben fos színe lesz.
2016. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!