Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezeket a frizurákatkat hogyan,...

Ezeket a frizurákatkat hogyan, milyen technikával csinálják?

Figyelt kérdés

Ez az első:

[link]

Én úgy látom, hogy így össze van sodorva két tincs, de mintha úgy 'rajta lenne' a fejen, mint a parkettafonás... Ilyen csavart tincsnél hogy lehet azt megoldani? Valahogy ugyanúgy szedni kell hozzá? De hogy?


A második:

[link]

Na ezt pedig abszolút nem tudom :D Ötletem sincs :S


Ballagásra lenne [tudom, hogy nem feltétlen oda való, de én ilyen... furi vagyok :D Így is volt egy neonzöld csíkom, amit befestettem feketére a ballagásom miatt, pedig úgy szerettem :(], itthon csinálnám segítséggel. Nekem a második jobban tetszik egy picit, de halvány lila gőzöm sincs, hogy az hogy van :S


2010. ápr. 17. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Jav.: *frizurákat
2010. ápr. 17. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:

a másodikat tudom!


egyes fonásnak hívjuk errefelé amerre én lakom!


a copfot ketté választod,és az egyik oldalból egy kis tincset átraksz a másik oldalra, utánna a másik old.-ról az ellenkező oldalra és így haladsz, amíg a végére érsz.időigényes, mert a tincsek igazából sosem fogynak el.mindig ugyanolyan vastagságú tincseket válasz le!


Sok sikert!


V/28/N

2010. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Majd megbeszélem anyukámmal, remélem, lesz hozzá türelme :D

2010. ápr. 17. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azóta kutakodtam kicsit, és a szomszédtól megtudtam, hogy halszálka-fonásnak hívják. Angolul rákerestem, találtam egy képet, kipróbáltam, és megy! :D

Bevallom őszintén, Első, hogy a leírásból nem nagyon értettem - illetve megpróbáltam, de nem ment. De ahogy a rajzon látom, én voltam béna, mert tényleg úgy kell, ahogy írtad! :)

2010. ápr. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!