Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások? Segítség!

Pattanások? Segítség!

Figyelt kérdés
Már kamaszkorom kezdete pattanásos a bőröm. Van, hogy 1-2 napig nem vészes, de jelenleg pl. borzalmas. Apró és sok pattanás, valamint mitesszer. A homlokom és állam zsíros, máshol normál a bőröm. Valaki segítsen, AKÁRMILYEN bevált módszer jöhet, sírni tudnék ha tükörbe nézek. Köszönöm előre is! 18/l
2016. júl. 24. 21:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Kamaszkorom kezdete óta*
2016. júl. 24. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat van lelki társad... Én is ilyen vagyok nekem az vált be a legjobban , hogy nem ettem egy évig lisztes dolgokat meg a cukrot sem erőltettem meg a tejes dolgokra is vigyáztam
2016. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napon eleget vagy?
2016. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám minden este kinyomja őket.Nekem a homlokom van tele vele meg már észrevettem a mellem körül is.Meg kenegetem valami krémmel.Azt mondják az is segít ha nem eszel pl: olajos magvakat
2016. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos hogy egészségesen táplálkozzon az ember, az biztos, de a másodlagos jelentőségű, nem kell önpusztitás végezni.

Sok módszer van, de melyik a jó? Elég régóta vannak pattanásaim, sokat tudok mesélni, ha szeretnéd üzenetben leirok egy-két dolgot. :)

2016. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! 20 evig kuzdottem ezzel. Valo igaz hogy a taplalkozas nagy mertekben befolyasolja arcuk, borunk allapotat. Juniusban szamuztem a csokoladet, chipset es napi 2 L folyadek. Mar itt javult a borom de igazan egyetlen termekcsalad hozott helyre!

La Roche Posay effeclar duo plus. Igen borsos ara van , 3-4000 ft egy termek de megeri! Most van julius vege es nincs pattanasom! A borom nem zsirosodik. Imadom!! :)

2016. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5/6 vagyok


Valóban az EFFACLAR habzó gél, a legjobb, meg a SEBAMED szappan, és a SEBAMED habzógél.

2016. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyis az 5/7-es voltam. :)
2016. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én citrommal kenegetem, és beválik!
2016. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!