Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert verzik es pattog ki a...

Miert verzik es pattog ki a szemeremdombom a borotvalkozasnal?

Figyelt kérdés
valamikor konnyen le tudom borotvalni,de legtobbszor mindig verzik pottyokben.nem vagom meg magam es jo minosegu borotvat hasznalok.meg neha faj is mikor csinalom,pedig habot.is hasznalok.gyantat is probaltam mar,de egy het utan visszanott es nem akarok 2hetig szoros lenni mig megnol annyira hogy ujbol gyantazzak.

2016. júl. 20. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,h túl kicsi még a szőr akkor,az is lehet, h nem elég habos. A borotva hab sokat segít. De nekem akkor van ez,ha még kicsi a szőr.
2016. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert szőrnövekedéssel megegyezően kéne borotválni, gondolom te ellentétesen próbálod.
2016. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dolli1993 ***** válasza:
Lehet, mert elkopik a borotva? Cseréld le.
2016. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!