Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap reggel hogyan tudnám...

Holnap reggel hogyan tudnám az intim részről eltüntetni a kipirosodást? SOS! L

Figyelt kérdés

Elég gyakran borotválom ott lent magam, de meg szoktam várni míg megnő akkorára hogy szépen le tudja szedni a borotva anélkül hogy vérezne.

Vasárnap borotváltam utoljára, ma viszont muszáj volt újra. De sajnos vérzett. Nem szeretném hogy sebes legyen, mivel tudnám eltüntetni holnap reggelre?

Kérlek segítsen aki tud! Nagyon megköszönöm!!

21L


2016. júl. 11. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:

*holnap reggelre -a címben

Bocsánat, elírtam mert siettem!

2016. júl. 11. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
A sebek nem tűnnek el egy nap alatt semmitől, kend sebgyógyító kenőccsel, hamarabb gyógyul... de nem holnapra. Olyan meg nincs hogy muszáj borotválni. Sose volt muszáj senkinek. Főleg ha nem bírja a bőröd, akkor nem is szabad. Elfertőződhet, fájni fog, ronda barna hegek maradnak utána.
2016. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyen, de már kb. két-három óra múlva sem látszik.

Holnap reggelre vélhetően magától amúgy is elmúlik.

Ha van testápolód vagy valami nyugtató krémed (pl. Nivea), kend be vele.

2016. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne borotvád ha túl hőszú ollóval vágd le

Bármely nő gyógyászt orvost bőr gyógyászt mind azt fogja mondani ha le borotválod könyebben el fogod kapni a nemi szervi beteg ségeket kend be test ápolóval

2016. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálom a testápolót.

Éjszakára meg lehet neogranormont kenek rá.

Köszönöm a gyors segítséget!!

2016. júl. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!