Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap voltam kozmetikusnál...

Tegnap voltam kozmetikusnál nagykezelésen. Segítség kellene!? Többi lent

Figyelt kérdés
És nagyon szépen kiszedett,kb minden pattit, csak most nagyon csunya az arcom.(gondoltam hogy ilyen lesz csak azért rossz rá nézni, ha értitek?!)És holnap találkoznék a barátommal, vagyis a szerelmemmel,nem tudom hogy most ne talizzak vele vagy hogy???Mert ő azt mondta nem érdekli hogy nézek ki, de engem azért zavar hogy így nézek ki. Szerintettek holnapig szebbül az arcom?? Vagy nem rakhatok rá korrektort???Ne nézzetek hülyének, csak kíváncsi vagyok ti mit tennétek.Fontos lenne!
2016. júl. 6. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szebb lesz holnapra már,de tehetsz rá alapozót nyugodtan.
2016. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. júl. 6. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan fog gyógyulni,szépülni.Esetleg aloe segíthet a gyorsabb gyógyulásban.Korrektor csak fertőtlenítős legyen,mert még visszagyulladhat.
2016. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kensz rá korrektort, alapozót és nem látszik semmi.
2016. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljes hétig nagyon csúnya volt,mert extra érzékeny a bőröm. A festék nálam szerintem csak lassította a folyamatot.
2016. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!