Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket használjak ha...

Milyen festéket használjak ha élénk piros hajat szeretnék?

Figyelt kérdés

Sötétbarna a hajam. Szőkíteni nem akarok. Most is vörös színnel van festve, de nem találom az ideális festéket amitől igazán vörös/piros lehetne.

Valami ilyesmire gondoltam: [link]



2016. jún. 30. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A rossmanban láttam ilyen színű hajszinezőt de az 15 hajmosás után kijön
2016. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élénk színű csak szőkítés után lesz, sehogy máshogy.
2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyet szőkítés nélkül sehogy :D Maximum sötétvöröset 28 millió hajfestés után.
2016. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy kisboltban vettem 300 forintért tűz piros hajfestéket, sötétbarna hajra lett ráfestve és hasonló színe lett, egy picit lett csak sötétebb szóval szerintem az olcsóbbak festékek közt is nézelődhetsz nekem azok jobban beváltak.
2016. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen nekem is vörös volt a hajam,sötétbarnából festettem át,én a SERI (farcom)tűzpirossal festettem,nem tudom hogy kapható-e még.Először persze csak a felső részén látszott rendesen aztán egy-két festés után már rendesen látszódott a változás.A továbbiakban csak ezzel festettem,és egy fél év után teljesen tűzpiros lett,mint a képen.Azt azért tudni kell hogy ez a festék nem ilyen "bolti festék" csak egy tubus festék az egész,venni kell hozzá hidrogént,és azzal keverni.De nagyon profi :)
2016. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. júl. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!