Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kócos hajjal kezdeni?

Mit lehet kócos hajjal kezdeni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a hajam állandóan úgy néz ki, mintha életében fésűt nem látott volna. Megfésülöm, közben kitépek jó sok hajat, 10 perccel később ha megpróbálnám az ujjaimmal végigfésülni már teljesen kócos és csak tépem ki a hajszálakat. Pedig még csak kint sem voltam, hogy a szél összefújta volna. Már rengeteg sampont, balzsamot, pakolást, vitamint kipróbáltam, de semmi sem volt hatásos. Most még adtam egy koffeinos schaumának esélyt... egyenlőre semmi változást nem látok. Van valakinek valami ami ilyen hajra bevált?

2016. jún. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor vágattál belőle utoljára? Milyen hosszú? Milyen a fazonja?

Nekem a fodrász volt erre csak a megoldás mert már túl hosszú volt, száraz volt bármit csináltam és a fazon is rossz volt már.

2016. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam fodrásznál, de az nem sokat tesz. Holnap ugyanolyan lesz mint eddig. Amúgy soha sem nagyon hosszú, vállig ér. Ennél nagyon hosszabbra meg sem nő. Nagyon vékony szálú és ritka a hajam, mellette eléggé hull is. De a hajhullás nem probléma nekem, csak ne lenne ilyen gyorsan kócos.
2016. jún. 21. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne göndör a hajad eredetileg? Nekem göndör van és ha kifésülöm, pont olyan, amilyennek leírtad. Próbáld ki, hogy csak vizesen fésülöd ki, utána már nem, hátha. Egyébként van valamilyen fodrászkezelés, sajnos nem tudom, mi a neve, de a facebook feldobta egy pár napja reklámként, valahogy kisimítják a sérült hajat.
2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inkább csak hullámos, nem éppen göndör. Akárhogy is fésülöm a végeredmény ugyanaz. Azt is mondták, hogy ha megmosom akkor ne dörzsöljem, csak törülközőbe csavarjam és úgy szárítsam meg, de az sem változtatott semmin. Nem vasalom, nem göndörítem, még hajszárítót sem használok. Azt hiszem akkor nekem csak ilyen a hajam és ilyen is marad.
2016. jún. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!