Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajra szabad ráfesteni?

Festett hajra szabad ráfesteni?

Figyelt kérdés
2 hete a barna hajamra vanília szőkét festettem de csak az aljára "ombre" hatásként, ami adott neki egy kis színt. Most vettem egy árnyalattal világosabb színt amivel megint csak az alját akarom befesteni. Az lenne a kérdésem hogy festhetek-e a festett hajamra és ha igen ugyanannyi ideig kell rajta hagyni hatni mint az előzőt? Köszi a válaszokat.
2016. jún. 20. 17:34
 1/1 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy mivel ha valaki a fodrásznál először szőkére utána való alkalommal pedig barnára szeretné festetni,akkor is lehet ráfesteni. Tehát ebből kiindulva szerintem lehet. De a legjobb lenne megkérdezni a fodrászodat, mondjuk telefonon
2016. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!