Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A krémek vagy a 'kozmetikai'...

A krémek vagy a 'kozmetikai' olajok szívódnak fel jobban a bőrbe?

Figyelt kérdés
Pl. szőlőmagolaj

2016. jún. 20. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Melyik hasznosul jobban? Melyik jobb a bőrnek?
2016. jún. 20. 12:57
 2/8 anonim ***** válasza:
egy krém hamarabb beszívódik, de hosszabb távon az olajok jobban hidratálnak. megéri olajokat használni. de ezeket leginkább éjszakára,hiszen ugye nehezen szívódnak be és nincs benne fényvédő.
2016. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs az olajban fényvédő akkor nappalra nem is használhatom? Lehet baj belőle vagy nyugodtan nappal is lehet kenni az olajat?
2016. jún. 20. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan arcolajak amik maradéktalanul beszívódnak,fényvédő nincs bennük,de mondjuk én soha nem is használok nappali krémet.
2016. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván olaj meg olaj között is van különbség, de jellemzően lassabban szívódik be, mint egy vizes fázisú krém.

Nincs olyan, hogy melyik jó a bőrnek, a bőrnek mindkettőre szükség van, nyilván bőrtípustól függ, hogy melyikre milyen mennyiségben.

2016. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Használhatsz olajat nappalra, vannak könnyen beszívódó arcolajok, de akkor külön fényvédőt kell felé kenni.
2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha rózsavízzel permetezed az arcod tisztítás után,akkor hamarabb beszívja az olajat. legalábbis én ezt tapasztaltam,de állítólag így is van.

télen nekem nem gáz, de nyáron hiába tűnik úgy,hogy beszívta az arcom az olajat, kimegyek a melegbe és csillogok , mint a diszkógömb..úgyhogy én rásminkelek az olajra,hogyha beszívta a bőröm. így kap fényvédőt is és púdert is, nem fog csillogni.

2016. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az nem gáz ha este kenem be az arcom és akkor nem a párna beszívja az olajat és az lesz olajos és nem a bőrömbe szívódik fel?

2016. jún. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!