Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám megakadályozni a...

Hogy tudnám megakadályozni a tenyérizzadást?

Figyelt kérdés

Kamasz korban vagyok és mostanság izzad a tenyerem. Nem csak engem de a pasimat is idegesíti.

Miért van ez?

Hogyan tudnám megakadályozni???


2010. ápr. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is izzad. Hormonális eredetű, majd idővel csökken, de stressz mindig elő fogja hozni. Nincs rá semmi, törölgesd gyakran.
2010. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem évek óta izzad a tenyerem. 19 vagyok, de már általános iskolába is izzadt a tenyerem mindig is. hát én is törölgetem, de igazából már megbékéltem ezzel a problémámmal :D. a barátom is elfogadja mivel nem tudja nem tudok ellene tenni semmit. a másik még ami van hogy mániákus kézkrémező vagyok, ami még rátesz egy lapáttal :D. (de ha nem kenem be a kezem akkor is izzad, tehát nincs összefüggésbe vele) úgyhogy szinte már folyik a tenyeremről a cucc :D.

19/L

2010. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy stressz okozza,nekem akkor izzad,de kegyetlenül,ha idegesebb vagyok.Sajnos genetika is lehet.
2010. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!