Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen kinek milyen...

Pattanások ellen kinek milyen tabletta/krém jött be? 18/F

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent reklámoznak de melyiket éri meg megvásárolni ?

2016. jún. 11. 17:41
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:

Próbáld ki az Akneroxid-ot. Vagy menj bőrgyógyászhoz és felír valami kicseszett erős gyógyszert, ami havi 10 ezerbe kerül nagyjából.


Egyébként meg igyál sok vizet és csakis vizet, semmi más üdítőitalt. Az étrended legyen tiszta, sovány húsok, kevés zsír, sok zöldség és minősgi szénhidrátok. Ha ez már megvan, akkor elnézést.

2016. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és a garniernek a micellás vize sokat segített de ha úgy állsz hozzá hogy ez női és te azt nem akkor használhatsz valamilyen tonikot. Nyugodtan kerd eladó segítséget :) (amugy én is használhatnék tonikot csak nagyon érzékeny a bőröm és nem bírja de a micellás víznek tényleg semmi illata nincs csak rózsaszín a kupakja de van talán kék és az kifejezetten pattanásos bőrre van)
2016. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pattanásos bőrrel menj kozmetikushoz,nem ciki,de nem csinálsz maradandó nyomokat az arcodon.Ki kell tisztítani,kenegetni nem elég.
2016. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már szedtem olyan erös hormon tablettát segitett is sok pattanást elvitt, hátamot teljesen letisztotta csak az arcomon hagyott. A Akneroxid tabelttárol azt olvastam, hogy jobban mellkas és hát tehát azt mellőzném, de üzenetben dicsérték a LAVYLITAS TERMÉKEKET azt talán kiprobállom, köszönöm
2016. jún. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!