Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok az arcomra,...

Mit ajánlotok az arcomra, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szép volt az arcbőröm,büszke is voltam rá!De most ilyen pattanás szerű kiütések vannak rajta de nem lehet kinyomniRadirozom de attol csak kiszéra dnagyon zavar mert még az alapozó sem tünteti el.és semmire sem vagyok allergiás.
2010. ápr. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg kellene mutatni egy bőrgyógyásznak. Pontosabban sajnos nem tudok mondani:S
2010. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ez az amire gondolok azt"rizsszemnek " becézik a kozmetikusok, menj el hozzá ő el tudja tüntetni egy kis tű segítségével
2010. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem rízsszem:S én is arra gondoltam de az nem ilyen:S
2010. ápr. 11. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? lehet a pubertás miatt ilyen :) volt osztálytársam, akinek csak 15 éves kora után kezdtek kijönni a tipikus kamasz-mitteszerek
2010. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt.Nekem a Garnieres termékcsalád + egy kozmetikustól rendelt krém (Afrodita akne elleni krém? azt hiszem) tette helyre az arcomat.
2010. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!