Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek abbahagyták az alapozó...

Akinek abbahagyták az alapozó használatát miket tapasztaltak?

Figyelt kérdés
5 éve rendszeresen használtam alapozót. Alapbol egy kicsit pattanásos az arcom viszont nagyon zsíros és olajos. Iszonyatosan fénylik pedig pont ilyen termékeket használok. Heti 2x radír és gőzölés. De semmi javulás. Most egy hete abbahagytam a használatát úgyis itt a nyár. Nem tudom jobb lesz e. Tapasztalata van valakinek?

2016. jún. 1. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert abbahagyod az alapozó használatát nem fog javulni. Menj el egy bőrgyógyászhoz.
2016. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Én kb. fél évig használtam alapozót..több pattanásom lett mint volt. Havonta egyszer ha volt egy kis pattanásom..alapozótól pedig nagyon sok kicsi,bőralatti lett a homlokomon meg mire hazaértem olyan gusztustalanul nézett ki az arcomon..:S Most már vagy 2 hónapja nem használok semmiféle fedést az arcomra és kezdi vissza nyerni régi formáját. Kevesebb pattanás, szebb bőr amilyen régen volt :) Sokkal jobb érzés szerintem alapozó nélkül lenni tudva h szépen szellőzik a bőrünk is.

Ha nagyon pattanásos vagy javaslom a kozmetikát én is beszoktam ülni havonta,kéthavonta amennyire szükségét érzem és mindenképp legyél friss levegőn, napozhatsz kb. 5-10 percet h süt az arcodra a nap és igyál sok vizet!

Ezzel mindenképp jó döntést hoztál h letetted ,mert sokkal szebb a természetes arcbőrünk.

2016. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon hogy zsíros a bőröd, az alapozó elhagyása nem fog javítani, ilyen típusú az arcbőröd. Nekem is az, én is ritkán használok már alapozót mert kitisztult és nincs rá szükségem, de ugyanúgy zsíros. Sajnos ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Hidratáló krémet használsz? Zsíros bőrnél nagyon fontos hogy rendszeresen, reggel este hidratálj, mert ha csak szárítani próbálod attól még több olaj termelődik, még több pattanásod lesz. Nekem ez volt ami sokat javított a bőrömön, előtte csak szárítottam lemosóval, tonikkal, radírral, de nem hidratáltam rendesen.
2016. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemosod minden este a sminked és ugyanaz a bőrápolási rutinod, az alapozó nem befolyásol semmit.
2016. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen az alap bőrtípusod akkor nem fog változni. Nekem annyi volt hogy a pórusok tisztábbak lettek, élénkebb lett az arcom, de az alapozóm se volt 100%ig jó, egy másiknál ez pl nem történt meg, sőt még szebbek lettek a pórusaim!

Ha nem javul bőrgyógyász vagy nőgyógyász, endokrinológus, pcos, pajzsmirigy is okoz ilyesmit.

2016. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ez óriási tévhit, hogy az alapozó ront a bőr állapotán. ha minden este rendesen lemosod és nem ilyen gagyi, olcsó szarokat használsz, akkor semmi baja nem lesz tőle a bőrödnek.
2016. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!