Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mitesszerek a serdülőkor...

A mitesszerek a serdülőkor után elmúlnak maguktól?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés de azért kérdezem, mert az egyik ismerősöm eléggé pattanásos volt és nagyon nagy mitesszerek voltak az arcán. Most 18 éves és gyönyörű arcbőre van. Kozmetikushoz nem hiszem, hogy elment mert ismerem annyira, hogy ilyenre nem ad, ráadásul szegények is.
2010. ápr. 11. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó neki... Én 19 vagyok, és egyszerűen ocsmány a bőröm, pedig kozmetikushoz is járok. Szerintem ez egyénfüggő.
2010. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 maundrel ***** válasza:
én 22 leszek és még mindig mitesszeres vagyok.... :(
2010. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,a miteszerek sajnos ugyanúgy lesznek.Kitágul a pórus belekerül a por és a szennyeződés,eltömíti.Tisztítani biztos kell továbbra is.
2010. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
N.E.M.
2010. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van! nővérem 32 éves és még mindig nagyon-nagyon tág a pólusa az egész arcán. Igaz tisztítja, de a pólusok látszódnak :S

Ja és a legdurvább, hogy van olyan arctisztító amire még pattanásosabb lett... azokat kiszokta dobni!

2010. ápr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 19 vagyok, és a homlokom még mindig mitesszeres. pattanások csak 2-3 szokott előjönni, azokkal megbirkózom :D. amúgy van is olyan arcpakolásom, ami kimondottan mitesszeres bőrre való. az jó neki :)
2010. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!