Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 7000 ft-ért kozmetikus?

7000 ft-ért kozmetikus?

Figyelt kérdés
Holnaputánra be vagyok jelentkezve egy kozmetikushoz, egy ismerősöm ajánlotta, és 7ezer forint lenne az arckezelés. Az ismerősöm nagyon sokat áradozott róla, hogy hihetetlenül jó. Szerintetek megéri ennyiért? Egyébként biokozmetikus. Ha nem éri meg, esetleg tudtok Pesten ajánlani ilyen kozmetikust olcsóbban. (Bio-pl. Ilcsi termékekkel dolgozik.)
2010. ápr. 11. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
7000?Egy kezelésért?Nem,nem éri meg valószínű,hogy a szalon van forgalmas helyen vagy vagy jól van berendezve,de ez azért túlzás.Kleopátra kozmetika alatt keress rá,van pesten is szalonja.Ilcsivel dolgozik és én nála voltam gyakorlaton.
2010. ápr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huhh, nagyon szépen köszi, akkor nem megyek el, én is drágálltam. Egyébként igen a belvárosban van, és az ismerősöm szerint nagyon felszerelt.
2010. ápr. 12. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked olyan 3500-4500 ft.2 helyen is van szalonja.Remélem tudtam segíteni.
2010. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél, köszönöm!
2010. ápr. 12. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
hétezer? azt a k*u*v*..hát nem éri meg mé mi baja az arcodnak h elakarsz menni?
2010. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan szalon ahol 12 ezer,bár a kezelés során alkalmaznak viót és mikoremabráziót is,de ez azért sok!Még a 7 ezer is!
2010. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Viót itt is alkalmaztak, meg sok más helyen is szoktak. Azt hiszem, oda megyek legközelebb, amit az első írt.
2010. ápr. 25. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!