Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » H kell a hajlakkot használni?

H kell a hajlakkot használni?

Figyelt kérdés
Hajat lefújni, beállítani, aztán kifésülni? Még soha nem használtam hajlakkot, most szereteném.
2016. máj. 29. 16:23
 1/4 Zepney válasza:
Még én se használtam, de sokat láttam már ahogy mások használják. Szerintem egyszerre fésüld és fújd. Nem tudom milyen hajat szeretnél készíteni, de ha csak azért fogod használni,hogy 'ne álljon szét' ami így elsőre hülyeségnek hangzik, de sokan azért használják, akkor próbáld meg jól a helyére fésülni, aztán TÁVOLRÓL fújd le jó alaposan. Majd esetleg fésüld újra, és fújd le még egyszer. ^^
2016. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki még nem használta, miért ír tanácsot?! Amúgy először fésüld ki, utána ne túl közelről fújd be hajlakkal, és úgy beállítani.
2016. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. máj. 29. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy beállítom, megfésülöm gyengén, és aztán fújom le :)
2016. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!